[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Praca dla opiekunki osoby starszej w Niemczech (Kolonia)

Kolonia Dodany 8 lat temu Data wyjazdu: 15.12.2017r.
Praca dla opiekunki osoby starszej w Niemczech (Kolonia)
Kolonia Dodany 8 lat temu Data wyjazdu: 15.12.2017r.
Opis oferty

Agencja Pracy Ponacare poszukuje opiekunki dla seniorki (nowe zlecenie):

Miejscowość: Kolonia

Termin: od 15 grudnia 2017 na 2 m-ce

Wymagania: komunikatywny niemiecki/dobry niemiecki, osoba niepaląca.

Informacje odnośnie zlecenia : Seniorka ma 83 lata, wzrost ok. 172 cm, waga ok. 100 kg porusza się przy pomocy balkonika i ewentualnie wózka inwalidzkiego. Seniorka wstaje samodzielnie i porusza się w domu za pomocą balkonika. Pielęgniarki przychodzą by zmieniać opatrunki i bandażować nogi. Seniorka nosi aparat słuchowy. Seniorka jest inkontynentna. Seniorka nie trzyma żadnej diety. Seniorka nie ma problemów ze spaniem. Ubieranie i rozbieranie przy pomocy opiekunki.

Obowiązki opiekunki: Pomoc przy higienie osobistej, ubieranie i rozbieranie, sprzątanie, gotowanie, pranie.

Warunki mieszkaniowe: Domek szeregowy, Osobny pokój dla opiekunki, wspólna łazienka, internet.

Umowa zlecenie, Stawka: 1150-1200 euro netto/ m-c w zależności od znajomości języka

Gwarantujemy legalne zatrudnienie, , opłacony ZUS od średniej krajowej, zakwaterowanie i wyżywienie, zwrot kosztów podróży. Znasz język niemiecki i posiadasz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, zgłoś się do nas 15-8441785 lub 530-320-071 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

www.ponacare.pl

PonaCare