[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do pani w wieku 69 lat z Jena 07745

07745 Dodany godzinę temu Data wyjazdu: 10.08.2026r.
Opiekunka do pani w wieku 69 lat z Jena 07745
07745 Dodany godzinę temu Data wyjazdu: 10.08.2026r.
Opis oferty
Pacjent jest kobietą, 69 lat, 175 cm, 87 kg Pacjent mieszka w 07745, Jena. Zakwaterowanie opiekunki: dom jednorodzinny. Wyposażenie pokoju opiekunki: stół, szafa, radio, telewizor, komputer. Internet: dostępny. Zainteresowania podopiecznej: kultura (muzyka, kino, teatr) — obecnie nie daje już rady w nich uczestniczyć; kocha psy, ale już nie ma psa. Zadania opiekunki: pranie, sprzątanie mieszkania, towarzyszenie przy prysznicu, prawdopodobnie wkrótce także pomoc przy pieluchach, spacery; podopieczna przechodzi już tylko około 20 metrów. Zwierzęta do opieki: brak. Możliwości zakupów: w zasięgu pieszym. Zadania przejmowane przez rodzinę: tak; zakupy i posiłki. W południe podopieczna korzysta z usługi „jedzenie na kółkach”, a śniadanie i kolację zawsze przygotowuje rodzina, chętnie także dla opiekunki. Bardzo ważna jest osoba o dobrym sercu; zięć mówi także po rumuńsku. Nocne dyżury są wymagane codziennie: towarzyszenie do toalety 1–2 razy w nocy. Cisza nocna od 22:00 do 08:00. Podopieczna nie ma zaburzeń snu i nie przyjmuje środków nasennych. Obecnie nie ma jeszcze pomocy do wezwania opiekunki w nocy. Przyjazd opiekunki: jeszcze nieustalony. Budżet: 3000. Rodzina: Tak, krewni mieszkają w pobliżu. Typ miejscowości: miasto Ilość osób w domu: 2 Ilość osób do opieki: 2 Transfery: Tak Pflegedienst: Tak Inkontynencja: Tak Nocki: Tak Pflegegrad: 3 Stawka: 2050 EUR
Stan zdrowia
Choroby: demencja lekka, choroba Parkinsona Stan: nie jest osobą leżącą, nie wymaga układania w łóżku, chodzi przy pomocy sprzętu pomocniczego, stoi przy pomocy sprzętu pomocniczego, nie potrzebuje pomocy przy wchodzeniu po schodach, potrzebuje wsparcia przy ubieraniu i rozbieraniu, dostępny sprzęt pomocniczy: rollator, aktywnie pomaga przy transferze rękami i nogami, potrzebuje wsparcia przy przyjmowaniu posiłków, nie uczęszcza regularnie do dziennej placówki opieki, nie cierpi na zaburzenia snu
Termin wyjazdu
Od: 10.08.2026. Wszystkie formalności związane z wyjazdem są załatwiane przez naszą firmę.
Wymagania klienta
Pacjent potrzebuje opiekuna o płci: kobieta. Znajomość języka na poziomie od 1 do 6. Prawo jazdy nie jest wymagane. Opiekun/ka może palić.
Nasza oferta
Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul.Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp. Tel. 95 780 02 90.
Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.