[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zlecenie do samodzielnej seniorki 91 lat

Frakfurt am Main Dodany 16 dni temu Data wyjazdu: 04.01.2021r.
Zlecenie do samodzielnej seniorki 91 lat
Frakfurt am Main Dodany 16 dni temu Data wyjazdu: 04.01.2021r.
Opis oferty

Do opieki jest Pani Ursel (91 lat, 150 cm, 65 kg)mieszkająca sama niedaleko Frankfurtu nad Menem. Pani mieszka w domu jednorodzinnym. 

Pani jest po udarze, cierpi na demencję. Jest w dużej mierze samodzielna. Porusza sie o rolatorze bądź o lasce. Z toalety korzysta samaodzielnie. Potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach, w myciu i ubieraniu. Poza tym to zadań opiekunki należy gotowanie, pranie, sprzątanie. Do sklepów można dojechać samochodem-wymagane prawo jazdy.

Noce są zazwyczaj przespane. Pani chodzi spać około 22 a wstaje ok. 8 rano.

Dla opiekunki pokój, łazienka. Internet zostanie założony.

Rodzina mieszka niedaleko i służy wsparciem w razie potrzeby.

Stan zdrowia

-początkowa demencja

Termin wyjazdu

04.01.2020 na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż.       

Wymagania klienta

-język komunikatywny

-wymagane prawo jazdy

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90    

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.