[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Zlecenie na 1 miesiąc do seniora mieszkającego samotnie w centralnych Niemczech.

Hildburghausen Dodany 5 lat temu Data wyjazdu: 12.07.2024r.
Zlecenie na 1 miesiąc do seniora mieszkającego samotnie w centralnych Niemczech.
Hildburghausen Dodany 5 lat temu Data wyjazdu: 12.07.2024r.
Opis oferty

Pan Heinz (92 lata) mieszka sam w parterowym domu wybudowanym na posesji na której również znajduję się dom syna. Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z własną łazienką, TV oraz dostępem do internetu. Przy domu znajduje się również zadaszony taras oraz ogród.

Senior jest bardzo przyjacielski i pogodny. Mimo poważnych chorób nadal pozostaje uśmiechnięty oraz zadowolony. Większość czasu spędza siedząc na fotelu.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Na większe zakupy jeździ się razem z córką, ponieważ centrum oddalone jest około 2 km od domu seniora (Reve, Aldi, Rossmann, Kik). Około 500 m jest do najbliższego sklepu (Norma). Do dyspozycji opiekunki jest rower.

Senior je wszystko, co opiekunka ugotuje. Bardzo lubi warzywa oraz owoce. 

Córka seniora mieszka w centrum i przyjeżdża raz w tygodniu, aby dać pieniądze na zakupy, rozdziela seniorowi leki oraz zabiera opiekunkę na większe zakupy. Syn seniora prowadzi własny gabinet dentystyczny w centrum miasta, dużo pracuje, ale chętnie wspiera opiekunkę w wolnej chwili. Rodzina seniora jest bardzo przyjazna, starają się pomagać opiekunce jak tylko mogą oraz chętnie współpracują. Nie ma problemu z organizacją rzeczy o które opiekunka poprosi.

Stan zdrowia

Pan Heinz (79 kg, 175 cm) choruje na Parkinsona oraz lekką demencję (zapomina jaki jest dzień tygodnia, co jadł na obiad itp.). Senior korzysta z wózka inwalidzkiego, dwa razy w tygodniu Pan ćwiczy również przy rolatorze z fizjoterapeurtką. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu/ siadaniu. Pan sam wykonuje podstawową higienę ciała (poranna toaleta, mycie zębów), potrzebuje wsparcia opiekunki w ubieraniu/ rozbieraniu się. Na noc senior zakłada pampersa. Raz w tygodniu do seniora przychodzi logopeda.

Termin wyjazdu

 Od 12.07.2024 na 1 miesiąc. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta

Znajomości językowe: komunikatywny j. niemiecki (3 według skali niemieckiej).

Można palić na zewnątrz

Prawo jazdy nie jest wymagane

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 02 90  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.