[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do Pani leżącej niedaleko Norymbergii.

Bamberg Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 29.10.2021r.
Opiekunka do Pani leżącej niedaleko Norymbergii.
Bamberg Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 29.10.2021r.
Opis oferty

Do opieki jest pani 92 lata, 50 kg ,Pflegegrad 3, mieszka w domu z ogrodem- zajmuje osobne piętro. Pacjentka jest osobą leżaca, potrafi usiąść na wózku lub wstać przy pomocy opiekunki. Jest możliwa z nią komunikacja, niedosłyszy, cierpi na dezorientacje czasową i przestrzenną.W nocy śpi, ale podopieczna może wymagać wsparcia, gdy się wybudzi.Do dyspozycji Babyphone. Pacjentka wymaga całkowitego wsparcia przy myciu w łóżku i przy zmianie pampersów. Ma do dyspozycji krzesło toaletowe oraz wózek inwalidzki oraz łóżko pielegnacyjne.Należy jej pomóc przy karmieniu- przygotowuje się zmiksowane posiłki. Z natutury jest bardzo miła i wdzięczna za opiekę. Rodzina tez jest bardzo pomocna , mieszkają w pobliżu około 10 km. Sklepy są niedaleko około 15 minut drogi pieszo.Opiekunka będzie robić zakupy.Większe zakupy może zrobić syn.Co środę przychodzi masażysta i rehabilitant.

Do zadań opiekunki na tym zleceniu należała będzie wspieranie podopiecznej w codziennych czynnościach. Oprócz tego standardowe prowadzenie domu czyli porządki ,gotowanie i zakupy.  

Dla opiekunki osobne piętro z łazienką ,TV+ Internetem .Czas wolny do ustalenia na miejscu.  

Stan zdrowia

 Pani jest osobą leżącą, niedosłyszy, ma zakładane podkłady.

Termin wyjazdu

29.10.2021 na okres 1 miesiąc. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta

- Język niemiecki komunikatywny lub dobry komunikatywny .

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.