[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka na 1 miesiąc do Pani niedaleko Norymbergii.

Bamberg Dodany rok temu Data wyjazdu: 08.06.2021r.
Opiekunka na 1 miesiąc do Pani niedaleko Norymbergii.
Bamberg Dodany rok temu Data wyjazdu: 08.06.2021r.
Opis oferty

Do opieki jest pani 92 lata, 50 kg ,Pflegegrad 2, mieszka w domu z ogrodem. Pacjentka chodzi przy pomocy, jest możliwa z nią komunikacja, niedosłyszy. W nocy śpi, ale podopieczna może potrzebować raz pomocy przy wstawaniu. Do dyspozycji Babyphone. Ma zakładane podkłady. Sama się myje i spożywa posiłki. Rodzina seniorki mieszka w pobliżu około 10 km. Sklepy są w pobliżu około 15 minut drogi pieszo. Opiekunka będzie robić zakupy. 

Do zadań opiekunki na tym zleceniu należała będzie wspieranie podopiecznej w codziennych czynnościach . Oprócz tego standardowe prowadzenie domu czyli porządki ,gotowanie i zakupy.  

Dla opiekunki pokój z TV, Internetem.

Stan zdrowia

 Pani chodząca, niedosłyszy, ma zakładane podkłady.

Termin wyjazdu

08.06.2021 na okres 1 miesiąc. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta

- Język niemiecki komunikatywny lub dobry komunikatywny.

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.