[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka na zastępstwo na 1 miesiąc z komunikatywnym lubdobrym j.niemieckim na Bawarii

Münchberg Dodany 9 miesięcy temu Data wyjazdu: 10.12.2021r.
Opiekunka na zastępstwo na 1 miesiąc z komunikatywnym lubdobrym j.niemieckim na Bawarii
Münchberg Dodany 9 miesięcy temu Data wyjazdu: 10.12.2021r.
Opis oferty

Do opieki jest Pani Ruthild 81 lat, 150 cm, 50 kg, 2 stopień opieki, mieszkająca w domu jednorodzinnym. W tym samym domu, w drugiej i osobnnej jego części mieszka jej syn, który służy pomocą i wsparciem.

Pani ma średniozaawansowaną demencję, probremy z mową oraz parkinsona. Porusza się już niewiele, ale jeszcze robi to przy pomocy rolatora.

Seniorka jest spokojna. Jest częściowo inkontynentna. Trzeba jesj pomóc w codziennym funkcjonowaniu, prowadzeniu domu. W łazience znajduje się lift.

Pani dużo czasu spędza w łóżku lub na fotelu, ogląda telewizję.

W nocy może się zdarzyć sporadyczne wstawanie. 

Dla opiekunki wyremontowany pokój oraz internet

Stan zdrowia

- demencja, parkinson, problemy z mową

Termin wyjazdu

07.10.2021 - na okres 2 miesiecy .My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.    

Wymagania klienta

- j. niemiecki dobry

Nasza oferta

  Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90    

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.