[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zlecenie na 2 tyg do Pana 85 l. mieszkającego z samodzielną żoną.

Wiesenfelden Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 21.08.2022r.
Zlecenie na 2 tyg do Pana 85 l. mieszkającego z samodzielną żoną.
Wiesenfelden Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 21.08.2022r.
Opis oferty

Zlecenie do Pana Huberta 85 lat, 100kg, 175 cm. i jest osobą niewidomą. Senior mieszka z samodzielną żoną, nie wymagającą opieki.  

Państwo mieszkają na wsi, w pobliżu lasu. Podopieczni mają zwierzęta: psa, kota, kury. W pobliżu mieszkają bliscy podopiecznego.

Pan Hubert ma Pflegegrad 5. Ma lekką demencję, cukrzycę. Jest osobą leżącą, porusza się z pomocą wózka inwalidzkiego, na który potrzebuje transfer (aktywnie pomaga rękami).

Potrzebuje również całkowitej pomocy przy wchodzeniu po schodach, ubieraniu się oraz jedzeniu. Trzeba także przypominać o nawadnianiu. Senior zdrowo się odżywia, dużo warzyw ale także mięso.

Do dyspozycji jest rollator, wózek inwalidzki, laska, Pflegebett, lift zainstalowany na schodach i lift do transferu oraz materac przeciwodleżynowy.

Podopieczny wymaga całkowitej pomocy przy myciu się/prysznicu, również miejsca intymne, pan jest w pełni inkontynentny. Nosi pampersy, cewnik, dostępny jest WC-Stuhl.

Pan ma częściowe problemy ze słuchem. Ma także częściowe problemy z dezorientacją czasową, przestrzenną. 

Senior jest osobą przyjacielską, z poczuciem humoru, komunikatywną, uwielbia naturę, przyrodę i wszystko co z nią związane. Jest pionierem ochrony środowiska w Bayern.

Podopieczny lubi śpiewać, słuchać radia,interesuje się również polityką.

Potrzebna opiekunka/opiekun lubiąca naturę, zwierzęta, nie mająca problemu z transferem podopiecznego z łóżka na wózek i na odwrót.

Do zadań opiekunki należy gotowanie, sprzątanie, prasowanie, przypominanie o braniu lekarstw.

Opiekunka ma do dyspozycji własny apartament z łazienką, TV, Internet, Babyphone.

Bliscy podopiecznego mogą przejąć opiekę nocną-żona wstaje do podopiecznego w nocy ,robi zakupy oraz pranie.

Stan zdrowia

 -osoba niewidoma
-w pełni inkontynentna
-lekka demencja
-wymagany transfer 

Termin wyjazdu

Zlecenie na 2 tyg od 21.08. do 05.09.2022 . My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.    

Wymagania klienta

- opiekunka

- nie jest wymagane prawo jazdy

- osoba niepaląca

- komunikatywny lub dobry język niemiecki

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.