[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zlecenie na 1 miesiac do Pana Huberta 85 l. mieszkającego z samodzielną żoną.

Wiesenfelden Dodany 10 miesięcy temu Data wyjazdu: 07.01.2022r.
Zlecenie na 1 miesiac do Pana Huberta 85 l. mieszkającego z samodzielną żoną.
Wiesenfelden Dodany 10 miesięcy temu Data wyjazdu: 07.01.2022r.
Opis oferty

Zlecenie do Pana Huberta 85 lat, 100kg, 175 cm. i jest osobą niewidomą. Senior mieszka z samodzielną żoną, nie wymagającą opieki.  

Państwo mieszkają na wsi, w pobliżu lasu. Podopieczni mają zwierzęta: psa, kota, kury. W pobliżu mieszkają bliscy podopiecznego.

Pan Hubert ma Pflegegrad 5. Ma lekką demencję, cukrzycę. Jest osobą leżącą, porusza się z pomocą wózka inwalidzkiego, na który potrzebuje transfer (aktywnie pomaga rękami).

Potrzebuje również całkowitej pomocy przy wchodzeniu po schodach, ubieraniu się oraz jedzeniu. Trzeba także przypominać o nawadnianiu. Senior zdrowo się odżywia, dużo warzyw ale także mięso.

Do dyspozycji jest rollator, wózek inwalidzki, laska, Pflegebett, lift zainstalowany na schodach oraz materac przeciwodleżynowy.

Podopieczny wymaga całkowitej pomocy przy myciu się/prysznicu, również miejsca intymne, pan jest w pełni inkontynentny. Nosi pampersy, cewnik, dostępny jest WC-Stuhl.

Pan ma częściowe problemy ze słuchem. Ma także częściowe problemy z dezorientacją czasową, przestrzenną. 

Senior jest osobą przyjacielską, z poczuciem humoru, komunikatywną, uwielbia naturę, przyrodę i wszystko co z nią związane. Jest pionierem ochrony środowiska w Bayern.

Podopieczny lubi śpiewać, słuchać radia,interesuje się również polityką.

Potrzebna opiekunka/opiekun lubiąca naturę, zwierzęta, nie mająca problemu z transferem podopiecznego z łóżka na wózek i na odwrót.

Do zadań opiekunki należy gotowanie, sprzątanie, prasowanie, przypominanie o braniu lekarstw.

Opiekunka ma do dyspozycji własny apartament z łazienką, TV, Internet, Babyphone.

Bliscy podopiecznego mogą przejąć opiekę nocną, opiekunka nie musi wstawać, a także zakupy oraz pranie.

Stan zdrowia

-osoba niewidoma

-w pełni inkontynentna

-lekka demencja

-wymagany transfer

Termin wyjazdu

07.01.2021 . My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.    

Wymagania klienta

- płeć opiekuna obojętna

- nie jest wymagane prawo jazdy

- osoba niepaląca

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.