[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Zlecenie do 85-letniego pana w Regen z bardzo dobrym niemieckim

Regen Dodany 5 lat temu Data wyjazdu: 18.08.2020r.
Zlecenie do 85-letniego pana w Regen z bardzo dobrym niemieckim
Regen Dodany 5 lat temu Data wyjazdu: 18.08.2020r.
Opis oferty

  

Potrzebna opiekunka do 85-letniego pana (70 kg) mieszkającego z żoną w domu jednorodzinnym w małym mieście. Jest miły i spokojny. 

Opiekunka ma do dyspozycji pokój z dostępem do internetu. 

Do obowiązków opiekunki będzie należało prowadzenie i pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach. 

Stan zdrowia

  

Pan cierpi na demencję. Nie jest leżący. Nie wymaga wsparcia przy transferze, przy wchodzeniu po schodach. Wymaga wsparcia przy ubieraniu i rozbieraniu się oraz czynnościach higienicznych. Nie cierpi na inkontynencję. Porusza się za pomocą laski. Pflegegrad-3. Zlecenie bez wstawania w nocy.  

Termin wyjazdu

  

Od 18.08.2020 r. na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta

  

Znajomość języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym

Prawo jazdy wymagane.

Palenie papierosów nie jest dozwolone. 

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.