[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka/ opiekun do małżeństwa na Bawarii

Roth Dodany 18 dni temu Data wyjazdu: 01.11.2020r.
Opiekunka/ opiekun do małżeństwa na Bawarii
Roth Dodany 18 dni temu Data wyjazdu: 01.11.2020r.
Opis oferty

Zlecenie do Pana Thomasa (83 lata, 168 cm, 70 kg), mieszkającego z samodzielną żoną w domku wielorodzinnym na Bawarii w miejsowości Roth.

Senior jest po udarze. Wymaga lekkiego wsparcia przy siadaniu na wózek inwalidzki.

Sporadycznie może zdarzyć się wstawanie w nocy. Dla opiekunki/ opiekuna dostępny Babyphone.

Podopieczny samodzielnie porusza sie na wózku, nie ma problemu z położeniem się do łóżka jak i ze skorzystaniem z toalety. Może stać przy pomocy laski, jednak nie chodzi. Jest częsciowo ograniczony w mowie. Pacjent jest cichą i zamknietą w sobie osobą. Interesuje się piłką nożną i przyrodą. 

Do zadań opiekunki/ opiekuna należy pranie, prasowanie, sprzątanie, gotowanie, jak również robienie zakupów. Sklepy znajdują się blisko domu, jednak prawo jazdy jest obowiązkowe. Wizyty lekarskie także są w zakresie obowiązków opiekuna/ opiekunki.  

Do dyspozycji opiekunki/ opiekuna osobny pokój z tv i łazienką. Internet zostanie założony. 

Stan zdrowia

- Senior po udarze,

- małżonka samodzielna 

Termin wyjazdu

 Od 1.11.2020 na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony. 

Wymagania klienta

- komunikatywny język niemiecki

- palić można w godzinach wolnych 

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 0290    

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.