[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunowie do dwóch osób w wieku 31 i 27 lat

Meersburg Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 12.07.2024r.
Opiekunowie do dwóch osób w wieku 31 i 27 lat
Meersburg Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 12.07.2024r.
Opis oferty

Dwie osoby do opieki, 31 i 27 lat.
Pacjenci mieszkają w Meersburg, 88709.

Pacjenci to brat i siostra. Każde z nich mieszka osobno w tym samym mieście niedaleko od siebie. Potrzebują dwoje opiekunów jednocześnie. Dla opiekunów jest osobne mieszkanie. Rodzeństwo jest po wypadku. Są weganami, rodzina przykłada dużą wagę do odżywiania i do higieny. Posiłki należy przygotowywać w jednorazowych rękawiczkach, przy pacjentach nosić maseczki.

Stan zdrowia

Moritz ma depresję, lęki, halucynacje, fobię socjalną, amnezję powypadkową. Jest mobilny przy rolatorze. Viktoria cierpi na zespół przewlekłego zmęczenia, jest w dużej części sparaliżowana i jeździ za wózku
inwalidzkim.
Przychodzi logopeda, fizjoterapeuta oraz ergoterapeuta.

Termin wyjazdu

Od: 12.07.2024. Wszystkie formalności związane z wyjazdem są załatwiane przez naszą firmę.

Wymagania klienta

Pacjenci potrzebują dwoje opiekunów jednocześnie
Znajomość języka na poziomie 2
Wymagane prawo jazdy.
Osoby niepalące

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul.Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp. Tel. 95 780 02 90.

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.