[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Szukamy opiekunki do samotnie mieszkającego seniora.

Überlingen Dodany 7 miesięcy temu Data wyjazdu: 16.02.2023r.
Szukamy opiekunki do samotnie mieszkającego seniora.
Überlingen Dodany 7 miesięcy temu Data wyjazdu: 16.02.2023r.
Opis oferty

Pan Peter, 87 lat(170cm,72kg) mieszka samotnie. Senior ma demencje, cukrzyce, czuje się osamotniony. Pan Peter jest częściowo inkontynentny nosi wkładki oraz pampersy. Z racji osłabienia starczego potrzebuje wsparcia w poruszaniu się, wstawaniu, siadaniu, ubieraniu/rozbieraniu się itp. Senior chodzi przy rolatorze.

Pan po wylewie ma osłabioną prawą strone ciała. Nie ma wstawania nocnego.

Do zadań opiekunki należeć będzie opieka nad seniorem, wspomaganie go w codziennych czynnościach oraz prowadzenie domu, sprzatanie, gotowanie.

Stan zdrowia

- demencja

- cukrzyca

- osłabienie starcze

- po wylewie

- choroby serca

- czuje się osamotniony

Termin wyjazdu

 Od 16.02.2023 na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony. 

Wymagania klienta

- język dobry/ komunikatywny (2-3)

- opiekunka

- mile widziane doświadczenie 

- palenie dozwolone na zewnątrz

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.