[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Mobilny senior potrzebuje opieki.

Bad Waldsee Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 19.01.2022r.
Mobilny senior potrzebuje opieki.
Bad Waldsee Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 19.01.2022r.
Opis oferty

Do opieki pan 95 lat, 80 kg, 178cm mieszkający samotnie w domu jednorodzinnym w centralnej części miasta. Rodzina mieszka w odległości około 50 km.

Senior ma Pflegegrad 2, jest osłabiony z racji wieku, jest mobilny o rollatorze. Podopieczny sam korzysta z toalety. Potrzebuje pomocy przy prysznicu oraz pomocy lub instrukcji w ubieraniu/ rozbieraniu się. Na schodach i w wannie zainstalowany jest lift. Senior budzi się raz lub dwa razy w ciągu nocy, jednak nie wymaga wtedy opieki ze strony opiekunki. 

Do zadań opiekunki należy gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, towarzyszenie podczas wizyt lekarskich, przypominanie o braniu leków, robienie zakupów- sklepy są blisko, około 10 minut pieszo. 

Dla opiekunki do dyspozycji jest pokój z własną łazienką, TV, internet jest dostępny. 

Stan zdrowia

-Pflegegrad 2

-osłabienie starcze

Termin wyjazdu

od 19.01.2022- na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania klienta

-język niemiecki na poziomie dobrym/ bardzo dobrym

-palenie dozwolone na zewnątrz

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 0290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.