[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do mobilnego seniora 65l. mieszkającego samotnie.

Leutkirch Ausnang Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 10.08.2022r.
Opiekunka do mobilnego seniora 65l. mieszkającego samotnie.
Leutkirch Ausnang Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 10.08.2022r.
Opis oferty

Pan Rupert 65 lat (176cm/71kg) mieszka samotnie w domu na terenach wiejskich. Pan potrzebuje pomocy w higienie ciała. Chodzi przy rolatorze. Senior ma zaawansowaną chorobę płuc i osteoporozę. Aby mógł łatwiej oddychać, potrzebuje aparatu tlenowego. Ze względu na chorobę jest nieco wolniejszy, ale poza tym nie ma żadnych ograniczeń. W mieszkaniu ma stacjonarne źródło tlenu, które musi być od czasu do czasu włączane i wyłączane. 

Na miejscu do dyspozycji opiekunki jest auto, którym można jeździć na zakupy (rodzina pomaga). Opiekunka powinna zakładać seniorowi pończochy uciskowe. Ze względu na chorobę płuc seniora, kategorycznie nie można palić papierosów.

Do zadań opiekunki należeć będzie gotowanie, sprzątanie oraz zakupy. 

Dla opiekunki dostępny jest pokój z internetem.

Stan zdrowia

- przewlekła choroba płuc

- nie ma przyznanego żadnego Pflegegrad 

- osteoporoza

Termin wyjazdu

Od 10.08.22 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż. 

Wymagania klienta

- język komunikatywny (3)

- nie paląca!!!

- prawo jazdy mile widziane (auto do dyspozycji)

Nasza oferta

  Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 02 90.  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.