[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Zlecenie do pana 89 lat. Dobra stawka!

Wangen im Allgäu Dodany 7 dni temu Data wyjazdu: 14.10.2021r.
Zlecenie do pana 89 lat. Dobra stawka!
Wangen im Allgäu Dodany 7 dni temu Data wyjazdu: 14.10.2021r.
Opis oferty

Do opieki pan 89 lat, 160cm, 70 kg mieszkający z samodzielną żoną, w pełni sprawną, bez przyznanego Pflegegrad, państwo mieszkają w mieszkaniu na obrzeżach miasta/na wsi. 

Senior obecnie przebywa w szpitalu, ale jeszcze w tym tygodniu powinien go opuścić. Pan ma przyznany Pflegegrad 3, wnioskowany o 4, ma demencję, seniorowi trzeba pomóc przy wstawaniu, transferowaniu się z łóżka na wózek inwalidzki, senior jest bardzo słaby i nie może samodzielnie opuszczać łóżka, w ciągu dnia może korzystać z toalety, ale należy jemu w tym pomóc. Asekuracyjnie są wkładki/podkłady. 

Podopiecznemu należy pomóc przy higienie osobistej, ubieraniu/ rozbieraniu się. Do zadań opiekunki należy również pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów. 

Dla opiekunki do dyspozycji jest pokój, internet będzie założony.

Stan zdrowia

-demencja

-osłabienie starcze

-Pflegegrad 3

Termin wyjazdu

od 14.10.2021- na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania klienta

-opiekunka niepaląca- ewentualnie na zewnątrz

-język niemiecki na poziomie 2-2/3

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 957800290 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.