[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Zlecenie z językiem podstawowym do samotnej seniorki.

Wangen im Allgäu Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 15.10.2021r.
Zlecenie z językiem podstawowym do samotnej seniorki.
Wangen im Allgäu Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 15.10.2021r.
Opis oferty

Do opieki pani Rita 82 lata, 150 cm, 60 kg mieszkająca samotnie w domu jednorodzinnym na wsi. 

Seniorka ma przyznany Pflegegrad 3, cierpi na chorobę Parkinsona, jest ogólnie osłabiona z racji wieku, potrzebuje asekuracji podczas chodzenia, ponieważ istnieje ryzyko upadku. Podopieczna jest umysłowo całkowicie sprawna, nie ma demencji, nie ma problemów z porozumiewaniem się. Jest całkowicie inkontynentna, seniorka czasami przebudza się w nocy, ale nie wymaga wtedy opieki ze strony opiekunki. 

W razie potrzeby w domu są wszystkie potrzebne udogodnienia: krzesło toaletowe, prysznicowe, rollator, wózek inwalidzki, laska, łóżko pielęgnacyjne, lift w wannie i lift na schodach. 

Pani należy pomóc przy higienie osobistej, ubieraniu/rozbieraniu się, a także w prowadzeniu gospodarstwa domowego (gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie).Seniorka lubi również wychodzić na spacery. Zakupy robi rodzina, ponieważ sklepy są nieco oddalone od domu. 

Podopiecznej syn z rodziną mieszka w domu na przeciwko seniorki.

Dla opiekunki do dyspozycji jest pokój z TV, łazienka jest wspólna, internet będzie założony. 

Stan zdrowia

-Parkinson

-Pflegegrad 3

-osłabienie starcze

-ryzyko upadku

Termin wyjazdu

od 15.10.2021- na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania klienta

-opiekunka

-palenie dozwolone na zewnątrz

-język niemiecki na poziomie 3/4

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel.95 7800290

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.