[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

OPIEKUN/ OPIEKUNKA do seniora (86l.) na południu Niemiec

Wagen im Allgäu Dodany 13 dni temu Data wyjazdu: 01.02.2022r.
OPIEKUN/ OPIEKUNKA do seniora (86l.) na południu Niemiec
Wagen im Allgäu Dodany 13 dni temu Data wyjazdu: 01.02.2022r.
Opis oferty

Pan (86 lat) mieszka w mieszkaniu na parterze w centrum miasta na południu Niemiec. Dla opiekuna przeznaczony jest oddzielny pokój z osobną łazienką oraz dostępem do internetu.

Senior przez tydzień przebywał w szpitalu z powodu infekcji, aktualnie przebywa w placówce opieki krótkoterminowej. 

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie, pranie oraz zakupy. Najbliższe sklepy znajdują się mniej niz 15 minut drogi piechotą. 

Stan zdrowia

Pan (175 cm, 70 kg) ma przyznany Pflegegrad : 3. Senior cierpi na osłabienie starcze związane z wiekiem. Pan jest częściowo inkontynentny, nosi pieluchomajtki/ wkładki. Senior ma problemy ze wzrokiem, nosi okulary. Może się zdarzyć, że Pan budzi się w nocy, ale nie potrzebuje pomocy opiekuna. Senior potrzebuje pomocy w codziennej higienie ciała, myciu się, ubieraniu/ rozbieraniu oraz podczas spożywania posiłków. Panu również należy kontrolować przyjmowanie leków. 

Na wyposażeniu znajduję się : łóżko pielęgnacyjne, krzesło toaletowe, krzesło prysznicowe, rolator oraz wózek inwalidzki. 

Termin wyjazdu

od zaraz na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • dobra/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego (2/3)
  • OPIEKUN/ OPIEKUNKA
  • mile widziana osoba zaszczepiona
Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 0290

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.