[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

OPIEKUN/OPIEKUNKA do Pana Otto (85 lat) mieszkającego na południu Niemiec

Röthenbach Dodany 3 miesiące temu Data wyjazdu: 15.04.2024r.
OPIEKUN/OPIEKUNKA do Pana Otto (85 lat) mieszkającego na południu Niemiec
Röthenbach Dodany 3 miesiące temu Data wyjazdu: 15.04.2024r.
Opis oferty

Pan Otto (85 lat) mieszka z żoną w domu wielorodzinnym w małym mieście na południu Niemiec. Żona mieszka we własnej części mieszkania. Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z własną łazienką oraz dostępem do internetu.

Senior jest kochaną i towarzyską osobą. W wolnych chwilach Pan Otto ogląda telewizję oraz czyta gazety. Rodzinie seniora bardzo zależy, aby opiekunka spędzała z Nim czas oraz rozmawiała.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. 

Do dyspozycji opiekunki jest samochód z manualną skrzynią biegów.

W pobliżu mieszka syn seniorki.

Stan zdrowia

Pan Otto (85 kg, 170 cm) ma przyznany Pflegegrad: 4. Senior ma sparaliżowane nogi, więc porusza się na wózku inwalidzkim. Na dłuższe dystanse (spacery) przesiada się na wózek elektryczny. Wymagany jest transfer (senior pomaga rękoma). Pan jest inkontynentny, ma założony cewnik oraz korzysta z krzesła toaletowego. Senior potrzebuje pełnej pomocy w higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu. Może się zdarzyć sporadyczne wstawanie w nocy. 

Termin wyjazdu

Od 15.04.2024 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • OPIEKUNKA
  • dobra/komunikatywna znajomość niemieckiego (2/3)
  • palić można na zewnątrz
  • prawo jazdy mile widziane (manualna skrzynia biegów)
Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul.Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp. Tel. 95 780 02 90.  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.