[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

OPIEKUN/OPIEKUNKA do samotnej Pani Elke (66 lat) na południu Niemiec

Niederstaufen Dodany 4 miesiące temu Data wyjazdu: 05.05.2024r.
OPIEKUN/OPIEKUNKA do samotnej Pani Elke (66 lat) na południu Niemiec
Niederstaufen Dodany 4 miesiące temu Data wyjazdu: 05.05.2024r.
Opis oferty

Pani Elke (66 lat) mieszka sama w domu jednorodzinnym położonym w małym miasteczku na południu Niemiec. Dla opiekunka/opiekunki przeznaczony jest pokój z dostępem do internetu. 

Seniorka miała tętniaka mózgu, miała operację podczas której doznała zawału, ale aktualnie powraca do zdrowia. Pani jest sprawna umysłowo, do tej pory pracuje w firmie partnera, który prowadzi zakłady kamieniarskie w innym mieście. Partner seniorki rzadko jest w tygodniu w domu, ale w każdy weekend odciąża opiekuna/ opiekunkę.

Do zadań opiekuna/ opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Sklepy znajdują się w odległości krótkiego spaceru.

Stan zdrowia

Pani Elke (168 cm, 70 kg) ma przyznany Pflegegrad: 4. Pani ma lewostronny paraliż, dlatego porusza się na wózku inwalidzkim. Seniorka jest częściowo inkontynentna, nosi wkładki/ pieluchy. Pani potrzebuje pomocy w codziennej higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu rozbieraniu. Seniorce należy również pomóc podczas układania się do snu. Pani czasami budzi się w nocy, ale nie potrzebuje pomocy opiekuna/ opiekunki. 

Na wyposażeniu jest łóżko pielęgnacyjne, krzesło toaletowe oraz pod prysznic.

Termin wyjazdu

Od 05.05.2024r. na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • OPIEKUN/ OPIEKUNKA
  • dobra znajomość języka niemieckiego (2)
  • można palić na zewnątrz
  • prawo jazdy nie jest wymagane
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 7800290 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.