[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do mobilnych Seniorów (92 lata) na południu Niemiec

Lindau Bodolz Dodany rok temu Data wyjazdu: 04.04.2023r.
Opiekunka do mobilnych Seniorów (92 lata) na południu Niemiec
Lindau Bodolz Dodany rok temu Data wyjazdu: 04.04.2023r.
Opis oferty

Do opieki Pan Klaus i Pani Annemarie (92 lata, 92 lata) mieszkają sami w domu jednorodzinnym na południu Niemiec. Rodzina seniorów mieszka 2 km dalej. Chętnie współpracują i oferują swoją pomoc. Sklepy oddalone są 30 min drogi pieszo. 

Dla opiekunki przeznaczony jest osobny pokój, łazienka wspólna, interenet będzie podłączony gdy opiekunka przybędzie już na miejsce. Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. W domu jest kot.

Stan zdrowia

Senior (172 cm, 68 kg) jest w trakcie wnioskowania o przyznanie stopnia opieki. Z racji wieku cierpi na osłabienie starcze, choruje na chorobę Parkinsona, jest po kontuzji (upadł). Senior jest osobą mobilną, trzeba mu pomóc przy wstawaniu. Samodzielnie chodzi i korzysta z toalety. Samodzielnie spożywa posiłki, należy mu przypominać aby na czas przyjął leki. Pan Klaus samodzielnie się myje i dba o higiene osobistą, wymaga pomocy jedynie przy większej kąpieli. W ciągu dnia dużo czasu spędza przed telewizorem.

Seniorka (160 cm, 48 kg) nie ma przyznanego stopnia opieki. Ma początki demencji, osłabienie starcze z racji wieku. Mobliność jej jest bardziej ograniczona, porusza się z pomocą opiekunki. Na wyposażeniu jest rollator, łóżko pielęgnacyjne, krzesełko toaletowe. Pani Annemarie asekuracyjnie nosi pieluchy, wymaga większego wsparcia niż Pan Klaus. Słuch jej jest częściowo ograniczony, wzrok w ostatnim czasie znacznie się pogorszył. Oboje są wdzięczni za okazywaną im pomoc.

Termin wyjazdu

od zaraz na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony. 

Wymagania klienta
  • dobry język niemiecki
  • OPIEKUNKA
  • palenie możliwe na zewnątrz
Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 0290 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.