[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do Pana na południu Niemiec nad Bodensee

Friedrichshafen Dodany 6 miesięcy temu Data wyjazdu: 31.10.2020r.
Opiekunka do Pana na południu Niemiec nad Bodensee
Friedrichshafen Dodany 6 miesięcy temu Data wyjazdu: 31.10.2020r.
Opis oferty

Opiekunka do pana, 84 lata, 180 cm, ok. 70 kg, mieszkającego z samodzielną żoną w domu jednorodzinnym. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój z osobną łazienką. Pokój ten zlokalizowany jest na tym samym poziomie, na którym mieszka podopieczny. Jego żona zajmuje górny poziom. 

Do zadań opiekunki należało będzie prowadzenie domu, tj. sprzątanie, pranie, prasowanie, pomoc pani w gotowaniu. Miła rodzina. Zakupy na ogół robi żona podopiecznego, jednak ze względu na jej podeszły wiek, na czas epidemii zadanie to przejęła opiekunka. 

Pacjentowi należy pomóc w higienie osobistej. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Do pomocy zainstalowany jest lift.

Stan zdrowia

Podopieczny ma przyznany Pflegegrad 4, porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego. Cierpi na demencję, przeszedł udar, ma upośledzoną lewą część ciała. Potrzebuje pomocy w higienie osobistej, ubieraniu i rozbieraniu, transferze na wózek inwalidzki (zamontowany lift). 

Termin wyjazdu

 Od 31.10.2020 . My organizujemy i pokrywamy koszty transportu. 

Wymagania klienta

Język niemiecki na poziomie komunikatywnym (3-4 wg skali niemieckiej).

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 0290 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.