[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Lekkie zlecenie do mobilnej seniorki

Mindelheim Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 09.03.2023r.
Lekkie zlecenie do mobilnej seniorki
Mindelheim Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 09.03.2023r.
Opis oferty

 Pani ma 82 lata,160 cm, 52 kg choruje na lekką ,początkującą demencję, mieszka mieście w dużym domu jednorodzinnym wraz całkowicie zdrowym mężem nie wymagającym opieki. Oboje są bardzo mili i przyjaźni i z szacunkiem traktują opiekunkę.Oboje bardzo często są zapraszani w gości więc często gdzieś wychodzą we dwoje. W soboty i niedziele opiekunka nie gotuje obiadów, gdyż w trójkę wychodzi się do restauracji. Seniorka porusza się samodzielnie, nie ma pampersów, sama korzysta z toalety. Seniorce należy jedynie częściowo pomóc przy kąpieli oraz towarzyszyć jej w wizytach u lekarza oraz wspólnych spacerach.Pozostale zadania opiekunki to gotowanie, zakupy, pranie i sprzątanie.Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z osobną łazienką i TV. W pobliżu są sklepy, restauracje i kawiarnie.Mąż seniorki jeździ nadal autem i pomaga w zakupach.

Stan zdrowia
  • lekka demencja
Termin wyjazdu

09.03.2023 na dwa miesiące.My opłacamy i organizujemy podróż w obie strony

Wymagania klienta
  • opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego
  • można palić na zewnątrz
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.