[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do samotnej Pani Aloisy (90 lat)

Memmingen Dodany 10 dni temu Data wyjazdu: 06.02.2023r.
Opiekunka do samotnej Pani Aloisy (90 lat)
Memmingen Dodany 10 dni temu Data wyjazdu: 06.02.2023r.
Opis oferty

Pani Aloisia (90 lat) mieszka sama w mieszkaniu, jest to miasto na południu Niemiec. Najbliższa rodzina mieszka w odległości 50 km od niej. Dla opiekunki przeznaczony jest osobny pokój, TV. 

Seniorce potrzebna jest pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie, zakupy. Sklepy oddalone są ok. 15 min drogi pieszo. 

Stan zdrowia

Seniorka (150 cm, 56 kg) przyznany ma Pflegegrad 2. Do tej pory Pani Aloisa mieszkała sama. Opieka pielęgniarska przychodzi i nakłada seniorce pończochy podtrzymujące, również podaje leki, które musi zarzywać. Należy kontrolować seniorke i dopilnować aby wzieła leki na czas. Ze wzgędu na swój wiek, cierpi na osłabienie starcze, ma lekka depresję i czuje się osamotniona. Potrzebuje opiekunki, która będzie jej pomagała, rozmawiała i rozweselała. Podopieczna jest całkowicie mobilna, w razie potrzeby na wyposażeniu mieszkania jest rollatorek.

Nocki są przespane.  

Termin wyjazdu

Od 06.02.2023 na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony. 

Wymagania klienta
  • język komunikatywny / dobry
  • OPIEKUNKA
  • palenie tylko na zewnątrz
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 7800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.