[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka z dobrym językiem niemieckim do 64 letniej Pani w kodzie 87439

Kempten Dodany rok temu Data wyjazdu: 05.11.2020r.
Opiekunka z dobrym językiem niemieckim do 64 letniej Pani w kodzie 87439
Kempten Dodany rok temu Data wyjazdu: 05.11.2020r.
Opis oferty

Do opieki jest Pani 66 lata, mieszka w domu z o powierzchni 120 m2 z ogrodem, Pflegegrad 3,waży 95 kg, posiada168 wzrostu. Pani jest po udarze, częśc boczną ciała, lewa strona- ramię i nogę ma sparaliżowaną ,ale porusza się o lasce, kilka kroków może zrobić sama.Ma częściowe nietrzymanie moczu-na noc ma zakładanego pamprsa, korzysta z podkładów i wkładek, . Pacjentka korzysta także ze schodów przy pomocy drugiej osoby. 

Podopieczna potrzebuje pomocy w codziennych czynnosciach( prowadzenie domu, pranie, prasowanie, zakupy gotaowanie), pomoc w higienie osobistej, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, pomoc w dojściu do toalety, towarzyszenie w trakcie wizyt u lekarza.Ważne jest również motywowanie jej do spacerów. 

Podopieczna niekiedy budzi się w nocy ale bierze tabletki nasenne, w nocy opiekunka nie wstaje.

Podopieczna w każdy wtorek ma rehabilitację-wówczas się jeździ na większe zakupy. Jeśli czegos zabraknie mozna dojść do sklepów na pieszo. W domu niczego nie brakuje.

Do Pani równiez dwa razy tygodniu przychodzą inni terapeuci.

Sklepy sa blisko około 8-10 minut drogi pieszo. Zakupy robi się z przyjaciółką podopiecznej . 

  • Na miejscu opiekunka otrzyma własny pokój, jest dostep do internetu.

Plan dnia:

-pobudka około 8 rano, Pani bierze prysznic, jest sniadanie, Pani ogląda tv. Podopieczna robi sobie często drzemki, lubi oglądać TV, na spacer rzadko sie wychodzi. Panią czasami odwiedzają znajomi i rodzice

Stan zdrowia

Pacjentka umysłowo sprawna, część lewej strony ciała sparaliżowana, pacjentka chodząca.

Termin wyjazdu

Od 05.11.2020 r. na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony. 

Wymagania klienta
  • Wymagany dobry lub komunikatywny język niemiecki.
  • Prawo jazdy nie jest wymagane, ale jest na miejscu auto do dyspozycji, z ręczną skrzynią

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 721 5677  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.