[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do samotnego SENIORA (82 lata)

Augsburg Dodany 13 dni temu Data wyjazdu: 01.03.2023r.
Opiekunka do samotnego SENIORA (82 lata)
Augsburg Dodany 13 dni temu Data wyjazdu: 01.03.2023r.
Opis oferty

Pan Hermann (82 lata) mieszka sam w domu wielorodzinnym, na samym południu Niemiec. Jest to duże miasto, sklepy w odległości spaceru. Rodzina mieszka w niewielkiej odległości od seniora, chętnie pomaga w robieniu cięższych zakupów. Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. 

Dla opiekunki przeznaczony jest pokój, z dostępem do internetu. Noce są przespane.

Stan zdrowia

Senior (165 cm, 70 kg) ma Pflegegrad 1, jest osobą mobilną porusza się samodzielnie. Ma łagodną demencję, w ostatnim czasie przeszedł udar mózgu, dlatego potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach. Żona seniora od jakiegoś czasu przebywa w domu opieki.

 Potrzebna jest opiekunka z prawem jazdy, która wraz z nim w godzinach popołudniowych będzie odwiedzała seniorkę w tym domu opieki. Podopieczny jest miła i łagodną osobą, interesuje się uprawą ogródka, oglądaniem sportu w telewizji i lubi grać w karty. 

Termin wyjazdu

Od 01.03.2023 na 2 miesiące. My organizujemy i oplacamy podróż w obie strony. 

Wymagania klienta
  • dobry język niemiecki (DK2)
  • PRAWO JAZDY (MANUALNA SKRZYNIA BIEGÓW)
  • opiekunka
  • palenie tylko na zewnątrz
Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.