[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zlecenie do 92-letniego pana z dobrym niemieckim

Hohenbrunn Dodany 6 miesięcy temu Data wyjazdu: 28.02.2021r.
Zlecenie do 92-letniego pana z dobrym niemieckim
Hohenbrunn Dodany 6 miesięcy temu Data wyjazdu: 28.02.2021r.
Opis oferty

Potrzebna osoba opiekująca się do samotnie mieszkającego 92-letniego pana, 156 cm, 58 kg. Do zadań osoby opiekującej się należeć będzie prowadzenie domu (pranie, zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie itp.) oraz pomoc panu w codziennych czynnościach. Może się zdarzyć wstawanie w nocy (ale niekoniecznie) w celu zaprowadzenia do toalety. 

Do dyspozycji osoby opiekującej się jest osobny pokój z dostępem do Internetu. 

Stan zdrowia

Pan cierpi na niewydolność serca oraz dolegliwości wieku starszego. Pflegegrad- 3. Potrzebuje wsparcia przy transferze, ale aktywnie pomaga. Wymaga również wsparcia przy ubieraniu i rozbieraniu się oraz czynnościach higienicznych. Pan porusza się za pomocą rolatora, wózka inwalidzkiego, śpi na łóżku do pielęgnacji. Używa krzesła toaletowego oraz krzesła do kąpieli. Wchodzenie po schodach nie jest możliwe. 

Termin wyjazdu

Od 28.02.2020 r. na okres1- 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta

- Znajomości językowe: dobry lub komunikatywny j. niemiecki 

- Prawo jazdy nie jest wymagane. 

- Palenie jest możliwe. 

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.