[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do małżeństwa z Baiern

Baiern Dodany 8 dni temu Data wyjazdu: 12.07.2024r.
Opiekunka do małżeństwa z Baiern
Baiern Dodany 8 dni temu Data wyjazdu: 12.07.2024r.
Opis oferty

Pani Irmgard (83 lata, 165 cm, 75 kg) mieszka z mężem, panem Eduardem (84 lata, 175 cm, 70 kg) w domu jednorodzinnym w miejscowości Baiern, 85625. Syn seniorów mieszka w pobliżu. 

Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z własną toaletą oraz dostępem do internetu, a do jej zadań należy wsparcie seniorów w codziennych aktywnościach oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. 

Stan zdrowia

Zarówno pani jak i pan są osobami mobilnymi i poruszają się przy rolatorze. Seniorka cierpi na demencję, cukrzycę typu 2 oraz jest ograniczona ruchowo ze względu na ból pleców i kolan. Pan ma problemy z sercem i płucami, choruje na cukrzycę typu 2 oraz jest ograniczony ruchowo, ma zaburzenia równowagi. 

Termin wyjazdu
Od: 12.07.2024. Wszystkie formalności związane z wyjazdem są załatwiane przez naszą firmę.
Wymagania klienta

Opiekunka
Znajomość języka na poziomie dobrym
Wymagane prawo jazdy.
Opiekunka nie może palić.

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul.Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp. Tel. 95 780 02 90.

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.