[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Samotny Pan Schütz (81lat) na południu Niemiec

Vaterstetten Dodany 21 dni temu Data wyjazdu: 20.03.2023r.
Samotny Pan Schütz (81lat) na południu Niemiec
Vaterstetten Dodany 21 dni temu Data wyjazdu: 20.03.2023r.
Opis oferty

Pan Schütz (81 lat) mieszka sam w domu jednorodzinnym na południu Niemiec. Syn podopiecznego mieszka w odleglości 20 km od niego. Do najbliższych obiektów handlowych jest ok.800 m. Dla opiekunki przeznaczony jest oddzielny pokój z dostępem do własnej łazienki, internet. 

Do zadań opiekunki należy pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach, takich jak codzienna higiena ciała, myciu się. Pomoc w ubieraniu / rozbieraniu się. Na wyposażeniu jest łóżko pielęgnacyjne, krzesło toaletowe, podnośnik do wanny. 

Stan zdrowia

Pan Schütz (176 cm, 70 kg) jest w trakcie wnioskowania o Pflegegrad. Senior jest po długim pobycie w szpitalu (przebywał tam w śpiączce). W tej chwili jest prawie calkowicie unieruchomiony. Mile widziana opiekunka z doświadczeniem w opiece z pacjentami leżącymi. Potrzebna jest pomoc w transferze, do dyspozycji jest też wózek inwalidzki. Pan jest inkontynentny, nosi pieluchy, ma też początki demencji. Noce są przespane, sporadycznie należy pomóc seniorowi gdy będzie taka potrzeba. 

Termin wyjazdu

Od zaraz na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony. 

Wymagania klienta
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • OPIEKUNKA
  • palenie tylko na zewnątrz
Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 7800290 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.