[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Lekkie zlecenie do seniorki niedaleko Monachium. WYJAZD JESZCZE PRZED ŚWIĘTAMI.

Vaterstetten Dodany 5 lat temu Data wyjazdu: 20.12.2020r.
Lekkie zlecenie do seniorki niedaleko Monachium. WYJAZD JESZCZE PRZED ŚWIĘTAMI.
Vaterstetten Dodany 5 lat temu Data wyjazdu: 20.12.2020r.
Opis oferty

Do opieki jest pani Gertrud 74 lata, 152 cm, 40 kg mieszkająca samodzielnie w domu jednorodzinnym. Pani nie ma przyznanego żadnego Pflegegrad, nie ma tez żadnych stwierdzonych chorób. Porusza i myje się samodzielnie, sama korzysta z toalety. Noce raczej są przespane.

Pani umysłowo jest sprawna. Z charakteu jest bardzo przyjacielska, spokojna. Pani bardzo kocha zwierzęta.W domu mieszka równiez pies i kot.

Opiekunka wspiera podopieczną w codziennych czynnościach oraz prowadzi dom, robi zakupy, gotuje, wychodzi z Panią na spacery. Sklepy są blisko.

Stan zdrowia

Pani nie ma żadnych stwierdzonych schorzeń, osłabienie starcze.

Termin wyjazdu

od zaraz miesiące. My organizujemy i opłacamy przejazd. 

Wymagania klienta

-języko komunikatywny

Nasza oferta

  Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 721 5677   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.