[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Samotny Pan poruszający się przy pomocy rollatora

Ingolstadt Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 20.10.2021r.
Samotny Pan poruszający się przy pomocy rollatora
Ingolstadt Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 20.10.2021r.
Opis oferty

Opiekunka do samotnego pana, 88 lat, 90 kg, mieszkającego w mieszkaniu. Do zadań opiekunki należeć będzie prowadzenie domu (pranie, sprzątanie, prasowanie, gotowanie, zakupy) oraz pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach, tj. higiena osobista, rozbieranie i ubieranie. Sporadycznie może mieć problemy ze snem, ale nie ma potrzeby wstawania do niego, ponieważ porusza się przy pomocy rolatora.
Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój, internet.

Stan zdrowia

Podopieczny cierpi na cukrzycę, nadciśnienie, problemy z sercem. Ma cewnik, którego pielęgnacją zajmuje się Pflegedienst , które przychodzi raz w tygodniu. 

Termin wyjazdu

20.10.2021 na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta

- Język niemiecki komunikatywny (3/4 w skali niemieckiej)

- Prawo jazdy mile widziane, ale nie jest konieczne

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 0290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.