[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Szukamy opiekunki ,do pani po wylewie.

Burghausen Dodany 3 miesiące temu Data wyjazdu: 15.10.2021r.
Szukamy opiekunki ,do pani po wylewie.
Burghausen Dodany 3 miesiące temu Data wyjazdu: 15.10.2021r.
Opis oferty

Szukamy opiekunki do pani po wylewie, 73 lata, 168cm-80 kg, która mieszka w mieszkaniu na 2 piętrze. Dwa razy w tygodniu przyjezdża opieka medyczna.

Pani potrzebuje pomocy przy transferze. Pomoc w higienie ciała, sprzatanie, gotowanie itp. Bardzo miła i przyjazna dla opiekunki.

Stan zdrowia

Prawa strona ciała sparalizowana. Stopień opieki 4. Inkontynencja - pampersy. Pomoc przy przesiadaniu na wozek inwalidzki.

Termin wyjazdu

Termin wyjazdu 15.10.2021 na dwa miesiace. My organizujemy i opłacamy przejazdy.

Wymagania klienta

- opiekunka z dobrym językiem niemieckim, która ma doświadczenie z transferem

-prawo jazdy nie jest wymagane

- bez wstawania nocnego

- wolne dwa dni (do uzgodnienia z rodziną)

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.