[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do dwóch osób w wieku 62 lat z 84424 Isen

Isen Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 29.06.2026r.
Opiekunka do dwóch osób w wieku 62 lat z 84424 Isen
Isen Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 29.06.2026r.
Opis oferty

Pacjent, 62 lat, 158 cm, 65 kg
Pacjent mieszka w Isen, 84424.

pani mieszka sama w domu z ogrodem, dla opiekunki jest pokój, internet,
pani obecnie przebywa w domu opieki,
sklepy są oddalone 5 minut drogi od domu

Typ miejscowości: miasto
Ilość osób w domu: 1
Ilość osób do opieki: 1
Transfery: Nie
Pflegedienst: Nie
Inkontynencja: Nie
Nocki: Nie
Pflegegrad: 4

Stawka: 1950 EUR

Stan zdrowia
Choroby: pani cierpi na depresję, potrzebuje motywacji w codziennym życiu, prawa ręka lekki niedowład ale sama spożywa posiłki, nosi pampersy, Stan: pani potrzebuje osoby która zmotywuje ją do działania, oraz pozytywnie nastroi, konieczne jest aby panią angażować w codzienne obowiązki, nie ma tutaj ciężkich schorzeń, seniorka potrzebuje wsparcia przy myciu, ubieraniu,
Termin wyjazdu

Od: od zaraz . Wszystkie formalności związane z wyjazdem są załatwiane przez naszą firmę.

Wymagania klienta
Pacjent potrzebuje opiekuna o płci: kobieta. Znajomość języka na poziomie od 2 do 2. Prawo jazdy nie jest wymagane. Opiekun/ka może palić.
Nasza oferta
Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul.Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp. Tel. 95 780 02 90.
Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.