[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Zlecenie do małżeństwa z demencją.

Triftern Dodany 3 miesiące temu Data wyjazdu: 04.06.2021r.
Zlecenie do małżeństwa z demencją.
Triftern Dodany 3 miesiące temu Data wyjazdu: 04.06.2021r.
Opis oferty

Pani Liselotte 81 lat, 65kg, 160cm, Pan Alois 81lat, 68kg, 170cm. Mieszkają w domu jednorodzinnym na wsi, do większego miasta Passau ok.60km. W pobliżu mieszkają bliscy małżeństwa.

Seniorka potrzebuje więcej opieki niż mąż, który jest jeszcze bardzo mobilny. Podopieczna ma początki demencji, ma Pflegegrad 2, ma alergie i podwyższone ciśnienie, jest inkontynentna-dostępny WC-Stuhl i podkłady, pampersy. Pani Liselotte potrzebuje pomocy przy wchodzeniu po schodach, ubieraniu się, chodzeniu. Dostępny jest rollator, wózek inwalidzki, na który przesiadając się aktywnie pomaga. Potrzebuje także pomocy przy higienie osobistej, miejsca intymne myje sama. 

Podopieczna budzi się codziennie w nocy, do 3 razy, głównie potrzebuje skorzystać z toalety, ewentualnie napić się. Dostępny Babyphon. Cisza nocna od 20:15 do 8:15.

Seniorka jest osobą przyjacielską, wdzięczną.

Pan Alois ma Pflegegrad 2, ma ciężką demencję. Potrzebuje pomocy przy przesadzaniu na wózek (aktywnie pomaga rękami i nogami), dostępny również rollator. Potrzebuje również pomocy przy myciu się, higienie osobistej.

Senior jest osobą przyjacielską, dużo rzeczy stara się robić samodzielnie.

Zdarza się sporadycznie, że podopieczny budzi się w nocy, żeby skorzystać z toalety.

Opiekun powinien być osobą empatczną, nie narzucającą się. Do zadań opiekuna należy gotowanie, robienie zakupów, pranie, sprzątanie, prasowanie, wychodzenie na spacery, przypominanie o braniu leków.

Sklepy są blisko, na zakupy można iść pieszo.

Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój z TV, internet.

Stan zdrowia

-demencja

-osteoporoza

-Pflegegrad 2

-alergie

Termin wyjazdu

od zaraz na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.  

Wymagania klienta

-wymagana opiekunka lub opiekun do 50 roku życia niepalący.

- nie jest obowiązkowe prawo jazdy

-wymagana dobra lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90      

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.