[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do pani niedaleko Monachium

Landshut Dodany 5 miesięcy temu Data wyjazdu: 30.06.2020r.
Opiekunka do pani niedaleko Monachium
Landshut Dodany 5 miesięcy temu Data wyjazdu: 30.06.2020r.
Opis oferty

Opiekunka do Pana, 91 lat. Podopieczny mieszka sam w domu. Do zadań opiekunki należeć będzie sprzątanie, robienie zakupów, pranie, gotowanie, prasowanie czyli standardowe prowadzenie domu. Niedawno zmarła jego żona, w związku z czym potrzebuje osoby, która dotrzyma mu towarzystwa, będzie z nim rozmawiać i towarzyszyć np. podczas spacerów.

Do dyspozycji opiekunki jest pokój z TV i dostęp do internetu oraz osobna toaleta. Jest również możliwość wykonywania tanich połączeń do Polski. Przewidziany czas wolny do ustalenia z rodziną.

Stan zdrowia

Podopieczny jest sprawny, chodzi samodzielnie, komunikuje się bez problemu. Potrzebuje pomocy jedynie w prowadzeniu domu.

Termin wyjazdu

Od 30.06.2020 r. na miesiąc. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta

Znajomości językowe: komunikatywny j. niemiecki (4 według skali niemieckiej).

Prawo jazdy nie jest wymagane.

Opiekunka nie może palić.

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.