[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do Pana na południu Niemiec

Miesbach Dodany 3 lata temu Data wyjazdu: 21.04.2023r.
Opiekunka do Pana na południu Niemiec
Miesbach Dodany 3 lata temu Data wyjazdu: 21.04.2023r.
Opis oferty

Opiekunka do Pana 91 lat (178 cm, 70 kg). Senior mieszka ze zdrową żonąw małym mieście w domu jednorodzinnym. Pan jest mobilny, choruje na nadciśnienie. Jeszcze sam wykonuje większość czynności przy sobie, potrzebuje jedynie wsparcia.

Do zadań opiekunki należeć będzie prowadzenie domu (pranie, sprzątanie, gotowanie, zakupy), a także spacery z podopiecznym, organizowanie wolnego czasu i dotrzymywanie towarzystwa seniorom. 

Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z dostępem do internetu.

Stan zdrowia

Pan ma przyznany Pflegegrad 2, choruje na nadciśnienie.

Termin wyjazdu

21.04.2023r. na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony. 

Wymagania klienta

- Dobra znajomość j. niemieckiego (2/3 według skali niemieckiej).

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.