[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

opiekunka do małżeństwa na południu Niemiec

Miesbach Dodany 7 miesięcy temu Data wyjazdu: 20.10.2020r.
opiekunka do małżeństwa na południu Niemiec
Miesbach Dodany 7 miesięcy temu Data wyjazdu: 20.10.2020r.
Opis oferty

Opiekunka do małżeństwa: pan- 91 lat, 178 cm, 70 kg, pani- 90 lat 168 cm, 80 kg.

Do zadań opiekunki należeć będzie prowadzenie domu (pranie, sprzątanie, gotowanie, zakupy) oraz pomoc państwu w codziennych czynnościach, takich jak mycie, higiena osobista (pan jest w tym zakresie samodzielny), a także spacery z podopiecznymi i organizowanie wolnego czasu seniorom.

Podopieczni chętnie w ciągu dnia oglądają telewizję, czytają książki, grają w karty. Pani dużo śpi, ale lubi być angażowana podczas gotowania.Podopieczna wymaga transferu- przesadzania z wózka na krzesło toaletowe.

Małżeństwo mieszka w małym mieście w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój, dostęp do internetu, tanie połączenia do Polski.

Stan zdrowia

Pani ma przyznany Pflegegrad 4, jest mobilna, potrzebuje wsparcia przy przesadzaniu- wymagany jest transfer. W nocy opiekunka nie musi wstawać. Pacjentka ma problem z pamięcią, cierpi na cukrzycę, osteoporozę i zaburzenia rytmu serca. Korzysta z krzesła toaletowego. 

Pan ma przyznany Pflegegrad 2, jest całkowicie mobilny, choruje na nadciśnienie.

Termin wyjazdu

19.10.2020r. na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony. 

Wymagania klienta

- Znajomości językowe: dobry j. niemiecki (2/3 według skali niemieckiej).

- Wymagane prawo jazdy

- Doświadczenie przy transferze.

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.