[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Lekkie zlecenie głównie do prowadzenia domu niedaleko Monachium

Bruchmühl Dodany 13 dni temu Data wyjazdu: 25.01.2021r.
Lekkie zlecenie głównie do prowadzenia domu niedaleko Monachium
Bruchmühl Dodany 13 dni temu Data wyjazdu: 25.01.2021r.
Opis oferty

Do opieki jest mobilne małażeństwo mieszkające niedaleko Monachium w domu jednorodzinnym. Państwo wymagaja głównie wsparcia i asysty w codziennym funkcjonowaniu.

Pan Sebastian 86 lat, 175 cm, 73 kg ma początkująca demencję i alzheimera, jest jeszcze umysłowo sprawny, porusza sie samodzielnie, z toalety korzysta sam a na noc nosi pampersy. Pan wstaje rano około 10 i idzie spać okolo 19. Miewa problemy ze spaniem, ale wstaje sama jesli jest taka potrzeba. Pan lubi ogladac tV, czytać gazety i krzatać sie po domu.

Żona podopiecznego potrzebuje głównie wsparcia w prowadzeniu domu, sprzataniu, gotowaniu czy zakupach

Sklepy sa blisko-5 min od domu droga pieszo.

Opiekunka ma do dyspozycji swój pokój, TV, Internet jest dostępny.

Stan zdrowia

Pan:

demencja, alzheimer

Termin wyjazdu

koniec stycznia 2021 na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony. 

Wymagania klienta

- osoba niepaląca

- dobry j. niemiecki 2-3

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.