[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Lekkie zlecenie do mobilnej Pani Rosalii (86 lat) na południu Niemiec

Pfaffing / Rettenbach Dodany 10 dni temu Data wyjazdu: 24.03.2023r.
Lekkie zlecenie do mobilnej Pani Rosalii (86 lat) na południu Niemiec
Pfaffing / Rettenbach Dodany 10 dni temu Data wyjazdu: 24.03.2023r.
Opis oferty

Pani Rosalia (86 lat) mieszka w domu jednorodzinnym położonym na wsi na południu Niemiec. Rodzina seniorki mieszka w pobliżu, chętnie wspiera opiekunkę na miejscu. Sąsiedzi są również bardzo zaangażowani w pomoc. Sklepy znajdują się w odległości 10 min drogi autem. Do dyspozycji na miejscu jest auto z manualną skrzynią biegów. W domu są 2 koty.

Dla opiekunki przeznaczony jest osobny pokój, własna łazienka, ineternet. Na życzenie opiekunki, mogą udostępnić laptop, który jest na miejscu.

Seniorka jest bardzo kontaktową osobą, lubi dużo rozmawiać, miła i ugodowa. Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Pani Rosalia chętnie pomaga w gotowaniu, sprawia jej to ogromną satysfakcję, gdy czuje się potrzebna. Należy ją do tego zachęcać i dużo z nią rozmawiać. Podopieczna uwielbia spacery, mile widziana osoba, która będzie potrafiła organizować ten czas wolny. 

Stan zdrowia

Seniorka (160 cm, 70 kg) ma przyznany Pflegegrad 2. Codziennie przychodzą służby pielęgniarskie podać seniorce leki, zakładają równiez pończochy uciskowe. Trzy razy w tygodniu (wt.,czw.,sob.) pomagają również przy kąpieli. Pani Rosalia ma średnią demncję i osłabienie starcze z racji swojego wieku. Jest mobilną osobą, bez inkontynencji, samodzielnie korzysta z toalety. Potrafi się sama ubrać, posiłki spożywa samodzielnie. 

Nocny odpoczynek od godz.21.00-07.30. 

Termin wyjazdu

Od 24.03.2023 na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony. 

Wymagania klienta
  • język niemiecki komunikatywny
  • OPIEKUNKA
  • doświadczenie z pacjentami z demencją
  • prawo jazdy jest wymagane
  • palić można na zewnątrz
Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 02 90.   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.