[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Mobilny senior z demencją koło Monachium

Grabenstätt Dodany 12 dni temu Data wyjazdu: 13.02.2023r.
Mobilny senior z demencją koło Monachium
Grabenstätt Dodany 12 dni temu Data wyjazdu: 13.02.2023r.
Opis oferty

Senior mieszka sam w eleganckim dużym domu z basenem w pieknej okolicy.Jego codziennym rytuałem jest poranne pływanie w basenie wewnętrznym,następnie je śniadanie.Senior bardzo lubi chodzić na spacery w pobliskie góry lub nad jezioro, a ciepłe dni uwielbia wypoczywać w ogrodzie. Jest samodzielny i mobilny,należy mu tylko przypominac o myciu rąk i myciu zębów.Senior nie moze już prowadzić auta,dlatego wymagane jest prawo jazdy od opiekunki.Zakupy możliwe również tylko autem.

Dwa razy w tygoniu senior uczęszcza do domu dziennej opieki, w tym czasie jest czas wolny dla opiekunki. W domu jest też kot, którego należy karmić.Rodzina podopiecznego mieszka w odległosci około 8 km

Stan zdrowia

Senior ma 80 lat,180 cm ,80 kg choruje na demecję, oraz niewydolość zastawek serca.

Termin wyjazdu

13.02.2023 na dwa miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż w obie strony.

Wymagania klienta
  • prawo jazdy
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie z demencją
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 0290 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.