[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Seniroka szuka opiekunki z komunikatywnym językiem. Sprawna umysłowo lubi rozmawiać.

Okolice Monachium Dodany 5 miesięcy temu Data wyjazdu: 19.10.2021r.
Seniroka szuka opiekunki z komunikatywnym językiem. Sprawna umysłowo lubi rozmawiać.
Okolice Monachium Dodany 5 miesięcy temu Data wyjazdu: 19.10.2021r.
Opis oferty

Seniorka (90 lat, 155 cm, 85 kg) mieszka na wiosce Brannenburg na Bawarii w domku jednorodzinnym. Piękne, górskie okolice. Seniorka jest sprawna umysłowo, jest komunikatywna, lubi rozmawiać, dlatego szukamy opiekunki z komunikatywnym językiem, która będzie też szanowała jej zdanie. Pani porusza sie na wózku, opiekunka musi mieć siłę ją przesadzić.

Pani lubi swój ustalony porządek dnia, trzeba jej bedzie pomagać w codziennych czynnościach oraz prowadzić dom. Sklepy sa blisko domu w odległośco ok. 10 min pieszo.

Pomoce w domu: wózek, łóżko pielęgnacyjne, winda na schodach, podnośnik w wannie, krzesło toaletowe.

Raz w tygodniu przychodzi Pflegedienst i rozdziela lekarstwa.

Dla opiekunki jest osobny pokój z TV, internet + osobna łazienka.

Stan zdrowia
  • Pani ma 3 stopień opieieki, osłabienie starcze, porusza się na wózku- trzeba ją przesdzić, ma nietrzymanie moczu- nosi pampersy, stany depresyjne, ma raka piersi. W nocy może byc potrzeba, żeby do niej wstac ale nie ma regularnego wstawania nocnego. Potrzebuje pomocy w myciu (równiez przy higienie intymnej), ma słaby słuch- nosi aparat słuchowy.
Termin wyjazdu

Od 19.10.2021 na 2 miesiące z mozliwościa przedłużenia. My organizujemy i opłacamy wyjazd.

Wymagania klienta
  • język komunikatywny lub dobry
  • doświadczenie w opiece nie jest wymagane ale będzie dodatkowym atutem
  • osoba niepaląca

Nasza oferta
Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.