[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Dobre i pewne zlecenie w Monachium

Monachium Dodany 7 lat temu Data wyjazdu: 09.08.2018r.
Dobre i pewne zlecenie w Monachium
Monachium Dodany 7 lat temu Data wyjazdu: 09.08.2018r.
Opis oferty

1500 € miesięcznie na rękę + PREMIE LETNIE


Nasza podopieczna to Pani Eleonora, która ma 88 lat. Porusza się na wózku inwalidzkim, ale co ważne pomaga przy transferze i waży tylko 65 kg.

Seniorka ma inkontynencję i cierpi na zaburzenia rytmu serca. Jej hobby to książki, ale lubi też oglądać TV oraz chodzić do fryzjera

:)

Wymaga pomocy przy higienie, ubieraniu.

Pomimo swojego wieku, stara się aktywnie uczestniczyć w życiu domowym i na miarę swoich możliwości chce być samodzielna.


Mieszka wraz z mężem, który jest mobilny, ma do dyspozycji rollator. Wymaga jednak pomocy przy ubieraniu i kąpieli.


Rodzina mieszka w domku jednorodzinnym, gdzie opiekunka ma do dyspozycji pokój z dostępem do internetu.


Punkty handlowe znajdują się w odległości 15 min od domu.


Zlecenie jest przygotowane dla spokojnej i doświadczonej Opiekunki, z komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego.


Dodatkowe szczegóły dotyczące zlecenia, warunków finansowych oraz stanu zdrowia, przedstawia koordynator.


Start zlecenia: 10.08.2018.

Wynagrodzenie: 1500 Euro miesięcznie na rękę + PREMIE LETNIE


Zapraszamy do kontaktu!

- Strona WWW: https://prestige24h.pl/

- Profil facebook: https://www.facebook.com/prestige24h

- Telefon: +48 58 551 00 52


Prestige24h Sp.z.o.o. S.k.

81-874 Sopot, ul. Reja 13/15

NIP: 585-147-16-82, REGON: 362103426, KRS: 0000568660



Prestige24h
Nasza firma działa na rynku od 2009 roku, wciąż powiększając portfolio wykwalifikowanych opiekunek na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Zapraszamy do współpracy!