[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do małżeństwa przy szwajcarskiej granicy

St. Blasien Dodany 6 miesięcy temu Data wyjazdu: 26.10.2020r.
Opiekunka do małżeństwa przy szwajcarskiej granicy
St. Blasien Dodany 6 miesięcy temu Data wyjazdu: 26.10.2020r.
Opis oferty

Małżeństwo mieszkające w mieszkaniu w miejscowości St. Blasien przy szwajcarskiej granicy. W tej samej miejscowości mieszka syn podopiecznych.

Pani ma 89 lat, waży 48 kg, Pflegegrad 3, porusza się za pomocą rollatora. Posiłki spożywa samodzielnie. Potrzebuje pomocy przy pielęgnacji ciała, higienie osobistej.

Pan ma 89 lat, waży 64 kg, Pflegegrad 3, jest mobilny. W zakresie higieny osobistej jest samodzielny, sam spożywa posiłki.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie domu, tj. sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie itp. Sklepy oddalone są ok. 15 minut drogi pieszo od miejsca zamieszkania, ale zakupy będzie robiła rodzina.

Dla opiekunki jest własny pokój z TV i dostęp do internetu.

Stan zdrowia

Pani cierpi na artrozę, Parkinsona i choroby sercowo- naczyniowe, ma problem ze słuchem i wzrokiem. Chodzi przy pomocy rollatora. Seniorka nosi pampersy/wkładki z powodu inkontynencji. 

Pan jest mobilny, cierpi na choroby układu sercowo-naczyniowego oraz demencję. 

Termin wyjazdu

26.10.2020 na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy podróż.

Wymagania klienta

- język niemiecki komunikatywny (3 wg skali niemieckiej)

- może być osoba paląca (palić można na zewnątrz)

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 0290 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.