[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zlecenie do spokojnego Pana na południu Niemiec.

Hohentengen Dodany 5 lat temu Data wyjazdu: 05.05.2024r.
Zlecenie do spokojnego Pana na południu Niemiec.
Hohentengen Dodany 5 lat temu Data wyjazdu: 05.05.2024r.
Opis oferty

Do opieki jest Pan Alfred 94 lat, 88 kg, Pflegegrad 4, mieszka w domu , w którym ma osobne mieszkanie. Synowie mieszkają obok. Pan przebył wczesniej udar , ale jest sprawny, chodzi przy rolatorze. Ma problemy z sercem. Senior nosi aparat słuchowy, niedowidzi. Pan ma inkontynencję- korzysta z pampersów.Noce są przespane. Pacjenta trzeba wspierać w codziennych czynnościach- pomoc przy myciu.W łazience jest zainstalowany lift przy wannie, podopieczny ma również łóko pielęgnacyjne. Do zadań należy prowadzenie domu ( zakupy, sprzątanie ,gotowanie, itp.).Z charakteru jest spokojny i uśmiechnięty. Opiekunka ma 2 h w ciągu dnia.Opiekunka otrzyma ładny, duży pokój, jest dostep do internetu.

Stan zdrowia

Pacjent chodzący, inkontynencja.

Termin wyjazdu

Od 05.05.2024r. na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy przejazd. 

Wymagania klienta

Język niemiecki komunikatywny.

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.