[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka na 2 tyg do Pana niedaleko Freiburga.

Hohentengen Dodany rok temu Data wyjazdu: 18.10.2020r.
Opiekunka na 2 tyg do Pana niedaleko Freiburga.
Hohentengen Dodany rok temu Data wyjazdu: 18.10.2020r.
Opis oferty

Do opieki jest Pan Alfred 90 lat, 88 kg, Pflegegrad 4. , mieszka w domu , w którym ma osobne mieszkanie.Synowie mieszkają obok.Pan przebył wczesniej udar , ale jest sprawny, chodzi przy rolatorze.Ma problemy ze sercem. Niedosłyszy na jedno ucho ( ma założony aparat słuchowy), niedowidzi. Pan ma inkontynencję- korzysta z pampersów.Noce są przespane. Pacjenta trzeba wspierać w codziennych czynnościach- pomoc przy myciu.W łazience jest zainstalowany lift przy wannie, podopieczny ma również łóko pielęgnacyjne. Do zadań należy prowadzenie domu ( zakupy, sprzątanie ,gotowanie, itp.). Pan dwa razy w tygodniu (poniedziałki i piątki) od 9-16 h zabierany jest do domu dziennego pobytu.Z charakteru jest spokojny i uśmiechnięty. W te dni jest czas wolny dla opiekunki. W pozostałe dni opiekunka ma 2 h w ciągu dnia.Opiekunka otrzyma ładny, duży pokój, jest dostep do internetu.

Stan zdrowia

Pacjent chodzący, inkontynencja.

Termin wyjazdu

18.10.2020 na 2 tyg.

Wymagania klienta

Język komunikatywny, opiekunka w wieku 55-65 lat.

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.