[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do pani Ingrid, która mieszka w domu z samodzielnym mężem.

Untermettingen Dodany 3 lata temu Data wyjazdu: 29.03.2021r.
Opiekunka do pani Ingrid, która mieszka w domu z samodzielnym mężem.
Untermettingen Dodany 3 lata temu Data wyjazdu: 29.03.2021r.
Opis oferty

Pani Ingrid (80 lat, stopień opieki 3) mieszka z samodzielnym mężem w domu z ogrodem. Niedaleko mieszka ich córka. Dla opiekunki jest pokój, TV i Internet oraz rower. Sklepy są oddalone ok. 15 minut drogi od domu. Może zdarzyć się, ze trzeba będzie do niej wstać w nocy, bo na razie pomaga mąż, ale podopieczna noce przesypia.Podopieczną czasami trzeba karmić.Korzysta z krzesła toaletowego- trzeba jej pomagać. Nosi również pampersy. Pani trzeba pomóc przy higienie osobistej i przy myciu zebów.Na co dzień korzysta z wózka inwalidzkiego.

Stan zdrowia

Podopieczna ze średniozaawansowaną demencję, osteoporozę. 

Termin wyjazdu

Od 19.01.2021 r. na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta
  • Znajomości językowe: komunikatywny j. niemiecki (3 według skali niemieckiej),
  • Można palić
  • Wiek obojętny

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 0290 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.