[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zlecenie do sympatycznej seniorki niedaleko Freiburga.

Uehlingen-Birkendorf Dodany rok temu Data wyjazdu: 30.06.2023r.
Zlecenie do sympatycznej seniorki niedaleko Freiburga.
Uehlingen-Birkendorf Dodany rok temu Data wyjazdu: 30.06.2023r.
Opis oferty

Do opieki jest Pani 99 lat, 45 kg, Pflegegrad 2, mieszka sama w domu z ogrodem. Pani jest osobą chodzaca, ma demencję nieagresywną, niedowidzi i niedosłyszy. Ma do dyspozycji wózek i rolator- jak ma lepsze dni to może iść o rolatorze przy pomocy opiekunki. Pflegedienst przychodzi i podaje leki seniorce. Noce są przespane. Pani ma zakładane podkłady. Częściowo sama się myje. Sama spożywa posiłki, musi dużo pić. Seniorka lubi zwierzeta. Czasami ktos z rodziny odwiedzą ja z psem. Ponadto interesuja ja natura, ogród oraz pieczenie ciast.

Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój, jest osobne WC i łazienka. Sklepy są blisko około 5 minut drogi pieszo. Opiekunka robi zakupy.

Stan zdrowia

Pacjentka jest mobilna, ale chodzi też o rolatorze przy pomocy opiekunki.

Termin wyjazdu

Od 30.06.2023 na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.  

Wymagania klienta

- Język niemiecki komunikatywny

- Może byc osoba paląca

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 0290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.