[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do Pana niedaleko Freiburga na południu Niemiec.

Uehlingen-Birkendorf Dodany 25 dni temu Data wyjazdu: 18.01.2022r.
Opiekunka do Pana niedaleko Freiburga na południu Niemiec.
Uehlingen-Birkendorf Dodany 25 dni temu Data wyjazdu: 18.01.2022r.
Opis oferty

Do opieki jest Pan 81 lat, 85 kg, pflegegrad 5. Mieszka w domu z samodzielną żoną- żona wspiera też opiekunkę w niektórych czynnościach. Pan jest częciowo leżący, lewa strona ciała jest niedowładana wstaje przy pomocy opiekunki, wymagany jest transfer 1-2 z łózka na wózek itp.
Podopieczny ma problemy z mową.Ma do dyspozycji łózko pielegnacyjne, łazienka jest przystosowana do stanu zdrowia podopiecznego.Sporadycznie może się pojawić nocne wstawanie. Pacjenta wspiera sie w codziennych czynnościach : mycie , ubieranie, itp.

Sklepy są blisko okołom 5 minut drogi pieszo.Zakupy będzie robił ktoś z rodziny. Opiekunka ma do dyspozycji osobne mieszkanie , jest dostęp do internetu.

Stan zdrowia

Pacjent ma góza mózgu, lewa strona ciała jest niedowładna.Pacjent częsiowo może byc leżący.

Termin wyjazdu

Od 18.01.2021

Wymagania klienta

Opiekunka z dobrym lub komunikatywnym językiem niemieckim.

Można palić na zewnątrz.

Preferowana osoba zaszczepiona, ale niekoniecznie.

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 02 90.  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.