[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Szukamy opiekunki do pana Juliusa, który mieszka sam. Ważne: prawo jazdy lub dobry język.

Albbruck-Buch Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 30.11.2020r.
Szukamy opiekunki do pana Juliusa, który mieszka sam. Ważne: prawo jazdy lub dobry język.
Albbruck-Buch Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 30.11.2020r.
Opis oferty

Pan Julius 76 lat (84 kg) mieszka sam w domu na wsi blisko szwajcarskiej granicy. Siostra seniora mieszka w sąsiedztwie, brat w tej samej miejscowości. Blisko domu jest mały wiejski sklep (5min. pieszo). Opiekun/opiekunka będzie prowadzić dom (zakupy, pranie, gotowanie, sprzątanie) i pomagać podopiecznemu w codziennych czynnościach. Wymogiem dla opiekuna/opiekunki jest prawo jazdy (zakupy, wizyty u lekarza). Do dyspozycji jest samochód z automatyczną skrzynią biegów.

Pan przez wiele lat był bardzo aktywnym człowiekiem, prowadził restaurację, dlatego potrzebuje osoby która będzie z nim rozmawiać, zorganizuje czas, będzie prowadzić dom.

  • Dla opiekuna/opiekunki jest do dyspozycji pokój, osobne WC, dostęp do Internetu. Telewizor może być zianstalowny w pokoju.

Stan zdrowia

Pan nie ma żadnego stopnia opieki, chodzi przy rollatorze, ale ma problemy z chodzeniem, ma protezę w prawej nodze. Większość czasu spędza w fotelu. Senior przesypia noce, sam korzysta z toalety, częściowo sam sie myje, ma depresję (ma lepsze i gorsze dni). Co drugi dzień jeździ na dializy.

Termin wyjazdu

Od 30.11. 2020 r. na 6-8 tyg. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony. 

Wymagania klienta
  • język komunikatywny + prawo jazdy lub dobry język bez prawa jazdy.
  • można palić na zewnątrz
  •  opiekunka doświadzona, preferowany wiek 55-60

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 721 5677  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.