[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Szukamy opiekunki do pana Juliusa.

Albbruck-Buch Dodany 5 lat temu Data wyjazdu: 29.03.2023r.
Szukamy opiekunki do pana Juliusa.
Albbruck-Buch Dodany 5 lat temu Data wyjazdu: 29.03.2023r.
Opis oferty

Pan Julius 80 lat (84 kg) mieszka sam w domu na wsi, niedaleko szwajcarskiej granicy. Siostra seniora mieszka w sąsiedztwie, a brat w tej samej miejscowości. Blisko domu jest mały wiejski sklep (5min. pieszo). Opiekunka będzie prowadzić dom (zakupy, pranie, gotowanie, sprzątanie itp.)

Pan przez wiele lat był bardzo aktywnym człowiekiem, prowadził restaurację, dlatego potrzebuje osoby która będzie z nim rozmawiać, zorganizuje czas, będzie prowadzić dom.

Pan nie ma żadnego stopnia opieki. Jest osobą mobilną, ale korzysta z pomocy rollatora. Przez protezę w prawej nodze ma częściowe problemy z chodzeniem. Większość czasu spędza w fotelu. Senior przesypia noce, sam korzysta z toalety, częściowo sam sie myje. Co drugi dzień jeździ na dializy.

Dla opiekuna/opiekunki jest do dyspozycji pokój, osobne WC, dostęp do Internetu. Telewizor jest w pokoju.

Stan zdrowia

Brak Pflegegrad.

Proteza w prawej nodze. 

Termin wyjazdu

Od 29.03.2023 na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony. 

Wymagania klienta
  • język komunikatywny 
  • można palić na zewnątrz
  • opiekunka doświadzona, preferowany wiek 55-60
  • opiekunka zaszczepiona
Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 02 90.

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.