[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Lekkie zlecenie do seniorów na południu Niemiec

Klettgau Dodany 6 dni temu Data wyjazdu: 01.12.2021r.
Lekkie zlecenie do seniorów na południu Niemiec
Klettgau Dodany 6 dni temu Data wyjazdu: 01.12.2021r.
Opis oferty

Pani (92 lat) mieszka z mężem w pięknym domu na południu Niemiec w małym miasteczku Klettgau. Dla opiekunki przeznaczony jest osobny pokój z dostępem do internetu. 

Małżeństwo przede wszystkim potrzebuje wsparcia w prowadzeniu gospodarstwa domowego i codziennych obowiązkach. Sa bardzo kochaną oraz spokojną parą. Lubią spędzać czas oglądając telewizję, wcześniej lubili prace w ogrodzie. 

Do zadań opiekunki będzie należało sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. W pobliżu znajdują się sklepy, córka seniorów chętnie wspomaga opiekunkę podczas robienie zakupów.

Córka mieszka w tej samej miejscowości, co seniorzy. 

Stan zdrowia

Pani (85 kg, 168 cm) ma przyznany Pflegegrad 3. Seniorka w domu porusza się przy rolatorze, na dłuższe spacery używa elektrycznego wózka inwalidzkiego. Pani jest inkontynentna, nosi pieluchy. Sporadycznie może się zdarzyć, że Pani będzie potrzebowała pomocy w nocy w dojściu do toalety (maksymalnie raz). Seniorka potrzebuje wsparcia w codziennej higienie, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu. 

Termin wyjazdu

od 01.12.2021 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • komunikatywna znajmość języka niemieckiego (3)
  • opiekunka
  • doświadczenie w opiece
  • można palić na balkonie
Nasza oferta

  Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 0290   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.