[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do seniora (83 lata) mieszkającego z żoną

Herbolzheim Dodany 6 dni temu Data wyjazdu: 12.12.2021r.
Opiekunka do seniora (83 lata) mieszkającego z żoną
Herbolzheim Dodany 6 dni temu Data wyjazdu: 12.12.2021r.
Opis oferty

Pan (83 lat) mieszka z samodzielną żoną w domu jednorodzinnym na południu Niemiec w małej miejscowości (raczej tereny wiejskie) niedaleko granicy z Francją. Dla opiekunki przeznaczony jest osobny pokój z własną łazienką. Internet będzie założony.

Żona seniora nie wymaga opieki, ze względu na początki demencji potrzebuje wsparcia w codziennych obowiązkach.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, pranie, gotowanie oraz zakupy. Dojazd do sklepów możliwy jest tylko samochodem.

Rodzina mieszka około 30 km od seniorów. 

Stan zdrowia

Pan (168 cm, 50 kg) ma przyznany Pflegegrad 3. Senior jest ograniczony ruchowo, potrzebuje wsparcia w poruszaniu się, wstawaniu oraz siadaniu poprzez podanie ręki i podtrzymanie. Pan ma protezę biodra oraz problemy z dyskiem międzykręgowym. Senior sam korzysta z toalety. Może się zdarzyć, że Pan obudzi się w nocy ale nie potrzebuje pomocy opiekunki. Senior ma problemy ze słuchem, nosi aparat słuchowy. Pan potrzebuje wsparcia w codziennej toalecie, higienie ciała oraz przy ubieraniu/ rozbieraniu się. 

Termin wyjazdu

od 12.12.2021 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • dobra znajmość języka niemieckiego (2)
  • opiekunka
  • prawo jazdy wymagane
  • osoba zaszczepiona
  • nie paląca
Nasza oferta

  Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 0290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.