[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Seniorka wraz synem na południu Niemiec

Tuttingen Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 31.03.2023r.
Seniorka wraz synem na południu Niemiec
Tuttingen Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 31.03.2023r.
Opis oferty

Seniorka (82 lata) mieszka wraz ze swoim 41 letnim synem z zespołem Downa w domu jednorodzinnym. Pani Verena choruje na silną osteoporozę i ma problemy z poruszaniem się. Na co dzień porusza się za pomocą rollatora,codziennie przychodzi fizjoterapeuta do domu i wykonuję ergoterapię i fizjoterapię. Ma również osłabiony pęcherz z racji wieku i asekuracyjnie nosi pieluchomajtki. Pani korzysta z toalety z pomocą opiekunki.

Syn podpiecznej choruje również na autyzm i z tego powodu prawie w ogóle nie mówi. Jest częściowo inkontynentny i asekuracyjnie nosi wkładki. Jest całkowiecie sprawny ruchowo. Codziennie około godziny 8.00 jest zabierany do domu dzienniej opieki i wraca do domu około godziny 17-stej. Po powrocie ogląda TV lub gra w gry komputerowe.

Codziennie rano przychodzi Pflegedienst do kąpieli syna podpiecznej oraz seniorki. Na miejscu jest również druga opiekunka,która pełni rolę gosposi. Pochodzi z krajów bałkańskich i przebywa tam na stałe. Pomaga również w opiece nad seniorką.

Dla opiekunki przeznaczony jest osobny pokój z TV, komputerem i internetem.Sklepy są w odległości ok.15 minut pieszo.

Stan zdrowia

Seniorka 82 lata,169 cm,70 kg PG 2, osłabienie starcze,artroza,depresja

Syn seniorki 41 lat,150cm,65 kg PG 5 , zespół Downa,autyzm 

Termin wyjazdu

31.03.2023 na dwa miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż w obie strony.

Wymagania klienta
  • dobra lub bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • wymagane prawo jazdy
  • opiekunka niepaląca (wymóg bezwzględny)
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 02 90.   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.