[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekun/opiekunka do samotnej pani Irene lat 95 w Badenii Wirtembergii

Engen Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 22.04.2024r.
Opiekun/opiekunka do samotnej pani Irene lat 95 w Badenii Wirtembergii
Engen Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 22.04.2024r.
Opis oferty

Pani Irene mieszka sama w domu jednorodzinnym w centrum miasta w Badenii Wirtembergii. 

Dla opiekunki przeznaczony jest osobny pokój z internetem. 

Seniorka jest osobą spokojną i sympatyczną, z racji wieku potrzebuje wsparcia przy codziennych czynnościach. Lubi spacery i chętnie ogląda TV.

Do zadań opiekunki należeć będzie prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy transferze z łóżka na wózek inwalidzki oraz pomoc przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu. 

Stan zdrowia

Osłabienie związane z wiekiem. Seniorka porusza się przy rolatorze oraz na wózku inwalidzkim. Jest inkontynentna, nosi pieluchy. Ma lekkie problemy ze słuchem i mową. Ma przyznany Pflegegrad 3.

Termin wyjazdu

Od 22.04.2024r. na dwa miesiące. My opłacamy oraz organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • Opiekun/opiekunka
  • Język niemiecki komunikatywny 2/3
  • prawo jazdy nie jest wymagane
  • Można palić na zewnątrz
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel.95 780 0290   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.