[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do samotnej seniorki na południu Niemiec.

Bräunlingen Dodany 10 miesięcy temu Data wyjazdu: 31.08.2022r.
Opiekunka do samotnej seniorki na południu Niemiec.
Bräunlingen Dodany 10 miesięcy temu Data wyjazdu: 31.08.2022r.
Opis oferty

Seniorka (92 lata) mieszka sama w mieszkaniu na południu Niemiec. Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z osobną łazienką, TV oraz dostępem do internetu. W mieszkaniu mieszka kot.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Najbliższe sklepy znajdują się około 15 minut drogi piechotą.

Córka seniorki mieszka w mieszkaniu wyżej i chętnie wspomoże opiekunkę wieczorami oraz w weekendy (w ciągu dnia pracuje). 

Stan zdrowia

Pani (157 cm, 65 kg) ma przyznany Pflegegrad 3. Seniorka cierpi na osłabienie starcze oraz cukrzycę. Pani korzysta z wózka inwalidzkiego i potrzebuje wsparcia przy wstawaniu poprzez podanie ręki i podtrzymanie. Seniorka jest w stanie sama przy rolatorze przejść około 1-2 metrów, ze względu na istniejące ryzyko upadku trzeba ją kontrolować. Pani jest inkontynentna, nosi pieluchy. Seniorka potrzebuje pomocy przy braniu prysznica, kąpieli, zmianie pieluch oraz ubieraniu/ rozbieraniu się. 

Na klatce schodowej znajduje się lift. 

Termin wyjazdu

od 31.08.2022 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • dobra/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • opiekunka
  • można palić na zewnątrz
Nasza oferta

  Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.